Programul etapelor 17 - 21 din Liga 1 Betano
Liga Profesionistă de Fotbal a stabilit programul următoarelor etape din Liga 1 Betano, ediția 2018 - 2019.
PROGRAMUL COMPLET:
Etapa a 17-a
Vineri, 30 noiembrie
Ora 17.30 CSM Politehnica Iași – ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe
Ora 20.00 FC CFR 1907 Cluj – FC Voluntari
Sâmbătă, 1 decembrie
Ora 14.00 AFC Hermannstadt – CS Concordia Chiajna
Ora 20.00 FC Viitorul – FC Dinamo 1948
Duminică, 2 decembrie
Ora 17.00 Universitatea Craiova – AFC Dunărea 2005 Călărași
Ora 20.00 FCSB – CS Gaz Metan Mediaș
Luni, 3 decembrie
Ora 20.00 AFC Astra Giurgiu – AFC Botoșani
Etapa a 18-a
Marți, 4 decembrie
Ora 17.30 FC Voluntari – AFC Hermannstadt
Ora 20.00 FC Dinamo 1948 – FC CFR 1907 Cluj
Miercuri, 5 decembrie
Ora 17.30 CS Gaz Metan Mediaș – FC Viitorul
Ora 20.00 ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe – FCSB
Joi, 6 decembrie
Ora 14.00 AFC Dunărea 2005 Călărași – AFC Astra Giurgiu
Ora 17.00 AFC Botoșani – CSM Politehnica Iași
Ora 20.00 CS Concordia Chiajna – Universitatea Craiova
Etapa a 19-a
Sâmbătă, 8 decembrie
Ora 17.00 AFC Hermannstadt – FC Dinamo 1948
Ora 20.00 FC CFR 1907 Cluj – CS Gaz Metan Mediaș
Duminică, 9 decembrie
Ora 14.00 CSM Politehnica Iași – AFC Dunărea 2005 Călărași
Ora 17.00 AFC Astra Giurgiu – CS Concordia Chiajna
Ora 20.00 FCSB – FC Viitorul
Luni, 10 decembrie
Ora 17.30 ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe – AFC Botoșani
Ora 20.00 Universitatea Craiova – FC Voluntari
Etapa a 20-a
Vineri, 14 decembrie
Ora 20.00 CS Concordia Chiajna – CSM Politehnica Iași
Sâmbătă, 15 decembrie
Ora 14.00 FC Voluntari – AFC Astra Giurgiu
Ora 17.00 CS Gaz Metan Mediaș – AFC Hermannstadt
Ora 20.00 FC Dinamo 1948 – Universitatea Craiova
Duminică, 16 decembrie
Ora 14.00 AFC Dunărea 2005 Călărași – ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe
Ora 20.00 AFC Botoșani – FCSB
Luni, 17 decembrie
Ora 20.00 FC Viitorul – FC CFR 1907 Cluj
Etapa a 21-a
Miercuri, 19 decembrie
Ora 20.00 Universitatea Craiova – CS Gaz Metan Mediaș
Joi, 20 decembrie
Ora 17.30 AFC Botoșani – AFC Dunărea 2005 Călărași
Ora 20.00 AFC Astra Giurgiu – FC Dinamo 1948
Vineri, 21 decembrie
Ora 17.30 CSM Politehnica Iași – FC Voluntari
Ora 20.00 ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe – CS Concordia Chiajna
Sâmbătă, 22 decembrie
Ora 13.00 AFC Hermannstadt – FC Viitorul
Ora 20.00 FCSB – FC CFR 1907 Cluj
Rezultate de puștii Științei de la U-16, U-15 și U-14
Joi, 28 Mar 2024
Rezultate de puștii Științei de la U-16, U-15 și U-14
Jucătorii Științei au plantat copaci
Mar, 26 Mar 2024
Jucătorii Științei, alături de juniori și junioare ale clubului și elevi ai Colegiului Național Militar „Tudor Vladimirescu” au participat la o acțiune de protejare a mediului și...
Meciul următor
Sâm, 30 Mar 2024
21:00
FC Rapid
Play-off Liga 1
Stadionul „Ion Oblemenco”
DigiSport 1, Prima Sport, Orange Sport
Newsletter
Scrie-ne!
Datele personale colectate în formularul de mai sus vor fi folosite exclusiv pentru îmbunătățirea calității serviciilor noastre, prin luarea la cunoștință a sugestiilor și nemulțumirilor dvs.