Start în Cupa României pentru juniorii U-17 și U-19 ai Științei

Start în Cupa României pentru juniorii U-17 și U-19 ai Științei

Juniorii Under-17 și Under-19 ai Universității Craiova merg ceas în competițiile interne și sunt pregătiți astăzi pentru startul în Cupa României. Cele două grupe ale Centrului de Copii și Juniori vor debuta astăzi în faza șaisprezecimilor din Cupa României U-17 și U-19. 

Elevii lui Petrișor Bondrea vor juca astăzi, de la ora 12:00, în deplasare, cu Academia de Fotbal „Gică Popescu”. De cealaltă parte, băieții lui Dragoș Bon vor juca tot în deplasare astăzi, de la ora 14:00, cu CSS Slatina. Le ținem pumnii alb-albaștrilor! 

PROGRAMUL COMPLET AL ȘAISPREZECIMILOR CUPEI ROMÂNIEI UNDER-19: 

Nov 15, 2017 12:00 ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică   -   SC FC Argeş SA  
Nov 15, 2017 12:00 AFC Chindia Targoviste   -   CSS Târgovişte  
Nov 15, 2017 12:00 LPS Iolanda Balas Soter Buzau   -   CSA Steaua Bucureşti  
Nov 15, 2017 12:00 LPS Bistriţa   -   FC CFR 1907 Cluj SA  
Nov 15, 2017 12:00 AFC Botoşani   -   AFK Csikszereda Miercurea Ciuc  
Nov 15, 2017 12:00 CSS 2 Baia Mare   -   CS FC Olimpia Satu Mare 2010  
Nov 15, 2017 12:00 CS Academia de Fotbal Gică Popescu   -   UNIVERSITATEA CRAIOVA  
Nov 15, 2017 12:00 ACS FC Ardealul Cluj   -   AS FC ASA 2013 Târgu Mureș  
Nov 15, 2017 12:00 CSM Școlar Reșita   -   AFC Hermannstadt  
Nov 15, 2017 12:00 LPS Iaşi   -   CSM Politehnica Iaşi  
Nov 15, 2017 12:00 SC Fotbal Club FCSB SA   -   ASC Juventus Bucureşti  
Nov 15, 2017 12:00 AFC UTA Arad   -   ACS Poli Timisoara  
Nov 15, 2017 12:00 CSS Slatina   -   SCM Râmnicu Vâlcea  
Nov 15, 2017 12:00 ACS Sport Team Bucureşti   -   CS Concordia Chiajna  
Nov 15, 2017 12:00 SC Dinamo 1948 Bucureşti   -   SC FC Voluntari SA  
Dec 9, 2017 12:00 SC FC Viitorul Constanta SA   -   AFC Dunărea 2005 Călăraşi

 

PROGRAMUL COMPLET AL ȘAISPREZECIMILOR CUPEI ROMÂNIEI UNDER-17:

Nov 15, 2017 14:00 SC FC Viitorul Constanta SA   -   Academia de Fotbal Farul Constanta  
Nov 15, 2017 14:00 FC Star Sport   -   Grupul Şcolar Agricol Nucet  
Nov 15, 2017 14:00 AFC Dunărea 2005 Călăraşi   -   ACS Regal Sport Club Ferdinand I  
Nov 15, 2017 14:00 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc   -   AFC ASA 2013 Târgu Mureș  
Nov 15, 2017 14:00 CS Sporting Juniorul Vaslui   -   LPS Focşani  
Nov 15, 2017 14:00 FC Viitorul Mihai Georgescu   -   ACS Fotbal Club Kiss 2015  
Nov 15, 2017 14:00 CSS Drobeta Turnu Severin   -   ACS ASU Politehnica Timișoara  
Nov 15, 2017 14:00 ACS FC Ardealul Cluj   -   ACS Atletic Zalău  
Nov 15, 2017 14:00 ASC Juventus Bucureşti   -   SC Fotbal Club FCSB SA  
Nov 15, 2017 14:00 CSS Slatina   -   UNIVERSITATEA CRAIOVA  
Nov 15, 2017 14:00 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu   -   SCM Râmnicu Vâlcea  
Nov 15, 2017 14:00 CS Concordia Chiajna   -   ACS Sport Team Bucureşti  
Nov 15, 2017 14:00 AFC UTA Arad   -   ACS Poli Timisoara  
Nov 15, 2017 14:00 LPS Iaşi   -   LPS Piatra Neamţ  
Nov 15, 2017 14:00 SC Dinamo 1948 Bucureşti   -   SC FC Voluntari SA  
Nov 15, 2017 14:00 ACS Petrosport Ploiesti   -   ACS Steagu Roşu Braşov

 

Liga 1 Betano

Meciul următor

Lun, 20 Aug 2018

21:00

Concordia

Liga 1 Betano

Stadionul „Ion Oblemenco”

DigiSport 1, Telekom Sport, Look TV

Clasamentul

# Echipa M P
1CFR Cluj48
2FCSB47
3Sepsi Sf. Gheorghe47
4FC Dinamo47
5Gaz Metan47
6FC Botoșani46
7Astra Giurgiu46
8Universitatea Craiova45
9Dunărea Călărași45
10Concordia44
11Viitorul44
12FC Hermannstadt44
13Poli Iași42
14FC Voluntari41

Newsletter

Scrie-ne!

Datele personale colectate în formularul de mai sus vor fi folosite exclusiv pentru îmbunătățirea calității serviciilor noastre, prin luarea la cunoștință a sugestiilor și nemulțumirilor dvs.