Am pierdut pe teren, dar am castigat in tribune!

Echipa noastra a pierdut in fata Stelei cu scorul de 1-2, dupa ce a reusit sa revina de la 0-1. Mihai Pintilii a deschis scorul in minutul 24, dar Zlatinski a egalat din penalty in minutul 33. Jucatorul nostru a ratat o alta lovitura de pedeapsa la scorul de 0-0, in minutul 12.

Craiova ramane pe locul 3 cu 40 de puncte, la 5 puncte in spatele Stelei. #BataliaPentruPodium este grea si presiunea e mare, dar vom lupta si vom reusi doar impreuna.

Am pierdut pe teren, dar cu siguranta am castigat in tribune. Suporterii nostri au creat o atmsofera extraordinara pe tot parcursul meciului, iar la inceputul partidei au afisat o coregrafie deosebita. "Numai stele cazatoare/Intr-un fotbal care moare/Doar iubirea alb-albastra/A ramas sa straluceasca" a fost mesajul suporterilor alaturi de o multime de cartonase alb-abastre.