Meciuri tari pentru „satelit” și CCJ săptămâna aceasta

Meciuri tari pentru „satelit” și CCJ săptămâna aceasta

Programul echipei a doua a Universității Craiova și al Centrului de Copii și Juniori din această săptămână a fost definitivat. Vă prezentăm, mai jos, meciurile pe care puștii Craiovei le vor disputa.

Echipa a II-a: Universitatea Craiova II - AFC Hermannstadt II din etapa a 19-a (restanță) a Ligii a III-a, Seria a IV-a, se va disputa marți, 3 aprilie 2018, de la ora 17:00, pe baza sportivă de la Aeroport.

Universitatea Craiova II - CS Internațional Bălești din etapa a 21-a a Ligii a III-a, Seria a IV-a, se va disputa vineri, 6 aprilie 2018, de la ora 17:00, pe stadionul „Extensiv”.

Juniori Under-19 (1999 - 2000): Gaz Metan Craiova - Universitatea Craiova se va disputa miercuri, 4 aprilie 2018, de la ora 12:00, pe stadionul „Gaz Metan”.

Juniori Under-17 (2001 - 2002): UTA Arad - Universitatea Craiova se va disputa miercuri, 4 aprilie 2018, de la ora 12:00, la Arad.

Juniori „C” (2003 - 2004): Universitatea Craiova - FEFS se va disputa joi, 5 aprilie 2018, de la ora 15:00, pe baza sportivă de la Aeroport.

Juniori „D” (2005): Universitatea Craiova - Șoimii Știința Craiova se va disputa miercuri, 4 aprilie 2018, de la ora 10:00, pe baza sportivă de la Aeroport.

Juniori „D1” (2006): Universitatea Craiova - Flacăra Moțăței se va disputa miercuri, 4 aprilie 2018, de la ora 10:00, pe baza sportivă de la Aeroport.

Juniori „E” (2007): Universitatea Craiova - CS Podari se va disputa joi, 5 aprilie 2018, de la ora 09:30, pe baza sportivă de la Aeroport.

Juniori „E1” (2008): Universitatea Craiova - Ostroveni se va disputa miercuri, 4 aprilie 2018, de la ora 09:30, pe baza sportivă de la Aeroport.

CSJ Craiova - Universitatea Craiova se va disputa miercuri, 4 aprilie 2018, de la ora 18:30, pe baza sportivă de la Aeroport.

Fiți alături de pepiniera noastră alb-albastră! #PepinieraInseamnaViitor

Liga 1 Betano

Meciul următor

Vin, 02 Oct 2020

21:00

Politehnica Iași

Liga 1

Stadionul „Ion Oblemenco”

DigiSport 1, Telekom Sport, Look TV

Clasamentul

# Echipa M P
1Universitatea Craiova515
2CFR Cluj410
3FCSB49
4FC Botoșani48
5FC Voluntari57
6Gaz Metan46
7Sepsi Sf. Gheorghe56
8Politehnica Iași46
9FC Hermannstadt45
10FC Dinamo45
11Chindia44
12UTA Arad43
13Academica Clinceni43
14Viitorul42
15FC Argeș51
16Astra Giurgiu41

Newsletter

Scrie-ne!

Datele personale colectate în formularul de mai sus vor fi folosite exclusiv pentru îmbunătățirea calității serviciilor noastre, prin luarea la cunoștință a sugestiilor și nemulțumirilor dvs.