Meciurile echipei a doua și ale CCJ din această săptămână

Meciurile echipei a doua și ale CCJ din această săptămână

Programul echipei a doua și al Centrului de Copii și Juniori din această săptămână a fost definitivat.

Echipa a II-a: CSM Alexandria - Universitatea Craiova II din etapa a 14-a a Ligii a III-a, Seria a III-a, se va disputa vineri, 23 noiembrie 2018, de la ora 14:00, pe stadionul „Municipal”.

Juniori Under-19: Universitatea Craiova - CFR Cluj din etapa a 9-a a Ligii Elitelor Under-19, Seria de Vest, se va disputa sâmbătă, 24 noiembrie 2018, de la ora 12:00, pe stadionul „Aripile”.

Juniori Under-17: Universitatea Craiova - CFR Cluj din etapa a 9-a a Ligii Elitelor Under-17, Seria de Vest, se va disputa sâmbătă, 24 noiembrie 2018, de la ora 14:00, pe stadionul „Aripile”.

Juniori „C” (2004): Universitatea Craiova - Primăvara Târgu Jiu se va disputa sâmbătă, 24 noiembrie 2018, ora 10:00, pe stadionul „Aripile”.

Juniori „C1” (2005): Flacăra Moțăței - Universitatea Craiova se va disputa duminică, 25 noiembrie 2018, de la ora 14:00, pe stadionul din Moțăței.

Juniori „D” (2006): Universitatea Craiova - CSS Craiova se va disputa vineri, 23 noiembrie 2018, de la ora 18:30, pe stadionul „Aripile.

Universitatea Craiova III - Segarcea se va disputa vineri, 23 noiembrie 2018, de la ora 20:00, pe stadionul „Aripile”.

Juniori „D1” (2007): Universitatea Craiova IV - Pro Junior II se va disputa miercuri, 21 noiembrie 2018, de la ora 19:00, pe stadionul „Aripile”.

Universitatea Craiova II - Școala de Fotbal „Gică Popescu” se va disputa vineri, 23 noiembrie 2018, de la ora 18:45, pe stadionul „Aripile”.

Juniori „E” (2008): Universitatea Craiova III - Cetate se va disputa miercuri, 21 noiembrie 2018, de la ora 18:30, pe stadionul „Aripile”.

Juniori „F” (2010): Universitatea Craiova - Oltenia Craiova se va disputa sâmbătă, 24 noiembrie 2018, de la ora 11:00, în balonul de la Metro. 

#PepinieraInseamnaViitor

Liga 1 Betano

Meciul următor

Joi, 18 Iul 2019

19:00

FC Sabail

UEFA Europa League

Stadionul „Ion Oblemenco”

DigiSport 1, Look Plus

Clasamentul

# Echipa M P
1Viitorul13
2FCSB13
3Universitatea Craiova13
4Astra Giurgiu11
5FC Botoșani11
6Gaz Metan11
7Chindia11
8Poli Iași11
9CFR Cluj11
10FC Voluntari11
11Sepsi Sf. Gheorghe11
12FC Hermannstadt10
13Academica Clinceni10
14FC Dinamo10

Newsletter

Scrie-ne!

Datele personale colectate în formularul de mai sus vor fi folosite exclusiv pentru îmbunătățirea calității serviciilor noastre, prin luarea la cunoștință a sugestiilor și nemulțumirilor dvs.