Programul Centrului de Copii și Juniori săptămâna aceasta

Programul Centrului de Copii și Juniori săptămâna aceasta

O nouă săptămână pentru Centrul de Copii și Juniori al Universității Craiova. Șapte amicale de pregătire vor avea loc în această perioadă.

Echipa a doua: toate antrenamentele „satelitului” Științei vor avea loc pe baza sportivă de la Aeroport.

Universitatea Craiova II - Voința Turnu Măgurele se va disputa vineri, 23 februarie 2018, de la ora 13:00, pe baza sportivă de la Aeroport.

Grupele de copii și juniori U-19, U-17, „C”, „D” și „D1” își vor desfășura activitatea pe baza sportivă de la Aeroport.

Grupele de copii și juniori „E”, „E1”, „F”, „G” și „G1” își vor desfășura activitatea la Flux Arena și complexul sportiv Atlas.

Juniori Under-19 (1999 - 2000): Universitatea Craiova - Voința Șimian se va disputa sâmbătă, 24 februarie 2018, de la ora 11:00, pe baza sportivă de la Aeroport.

Juniori Under-17 (2001 - 2002): Universitatea Craiova - CS Dinamyk Craiova se va disputa sâmbătă, 24 februarie 2018, de la ora 09:00, pe baza sportivă de la Aeroport.

Juniori „C” (2003 - 2004): Universitatea Craiova - CS Dinamyk Craiova se va disputa sâmbătă, 24 februarie 2018, de la ora 13:00, pe baza sportivă de la Aeroport.

Juniori „D” (2005): Universitatea Craiova - Oltenia Junior se va disputa duminică, 25 februarie 2018, de la ora 11:00, pe baza sportivă de la Aeroport.

Juniori „D1” (2006): Nu a fost programat nici un meci amical.

Juniori „E” (2007): Academia de Fotbal „Gică Popescu” - Universitatea Craiova se va disputa sâmbătă, 24 februarie 2018, de la ora 10:00, pe stadionul „Hanul Doctorului”.

Juniori „F” (2009): Universitatea Craiova - Atletic Slatina se va disputa vineri, 23 februarie 2018, de la ora 16:00, în balonul din cadrul complexului sportiv Atlas.

Juniori „G” (2010) și Juniori „G1 (2011 - 2012): Nu a fost programat nici un meci amical,

#PepinieraInseamnaViitor

Liga 1 Betano

Meciul următor

Lun, 27 Aug 2018

21:00

FC Voluntari

Liga 1 Betano

Stadionul „Anghel Iordănescu”

DigiSport 1, Telekom Sport, Look TV

Clasamentul

# Echipa M P
1CFR Cluj511
2FCSB510
3Viitorul57
4Concordia57
5FC Hermannstadt57
6Astra Giurgiu57
7Sepsi Sf. Gheorghe57
8FC Dinamo57
9Gaz Metan57
10FC Botoșani56
11Dunărea Călărași56
12Universitatea Craiova55
13Poli Iași55
14FC Voluntari51

Newsletter

Scrie-ne!

Datele personale colectate în formularul de mai sus vor fi folosite exclusiv pentru îmbunătățirea calității serviciilor noastre, prin luarea la cunoștință a sugestiilor și nemulțumirilor dvs.