Meciurile echipei a doua și ale CCJ din această săptămână

Meciurile echipei a doua și ale CCJ din această săptămână

Programul echipei a doua și al Centrului de Copii și Juniori din această săptămână a fost definitivat.

Echipa a II-a: CSM Alexandria - Universitatea Craiova II din etapa a 14-a a Ligii a III-a, Seria a III-a, se va disputa vineri, 23 noiembrie 2018, de la ora 14:00, pe stadionul „Municipal”.

Juniori Under-19: Universitatea Craiova - CFR Cluj din etapa a 9-a a Ligii Elitelor Under-19, Seria de Vest, se va disputa sâmbătă, 24 noiembrie 2018, de la ora 12:00, pe stadionul „Aripile”.

Juniori Under-17: Universitatea Craiova - CFR Cluj din etapa a 9-a a Ligii Elitelor Under-17, Seria de Vest, se va disputa sâmbătă, 24 noiembrie 2018, de la ora 14:00, pe stadionul „Aripile”.

Juniori „C” (2004): Universitatea Craiova - Primăvara Târgu Jiu se va disputa sâmbătă, 24 noiembrie 2018, ora 10:00, pe stadionul „Aripile”.

Juniori „C1” (2005): Flacăra Moțăței - Universitatea Craiova se va disputa duminică, 25 noiembrie 2018, de la ora 14:00, pe stadionul din Moțăței.

Juniori „D” (2006): Universitatea Craiova - CSS Craiova se va disputa vineri, 23 noiembrie 2018, de la ora 18:30, pe stadionul „Aripile.

Universitatea Craiova III - Segarcea se va disputa vineri, 23 noiembrie 2018, de la ora 20:00, pe stadionul „Aripile”.

Juniori „D1” (2007): Universitatea Craiova IV - Pro Junior II se va disputa miercuri, 21 noiembrie 2018, de la ora 19:00, pe stadionul „Aripile”.

Universitatea Craiova II - Școala de Fotbal „Gică Popescu” se va disputa vineri, 23 noiembrie 2018, de la ora 18:45, pe stadionul „Aripile”.

Juniori „E” (2008): Universitatea Craiova III - Cetate se va disputa miercuri, 21 noiembrie 2018, de la ora 18:30, pe stadionul „Aripile”.

Juniori „F” (2010): Universitatea Craiova - Oltenia Craiova se va disputa sâmbătă, 24 noiembrie 2018, de la ora 11:00, în balonul de la Metro. 

#PepinieraInseamnaViitor

Liga 1 Betano

Meciul următor

Lun, 27 Sep 2021

21:00

FC Dinamo

Liga 1

Stadionul „Ion Oblemenco”

DigiSport 1, Telekom Sport, Look TV

Clasamentul

# Echipa M P
1CFR Cluj924
2FC Botoșani920
3FC Rapid917
4UTA Arad916
5FC Farul915
6FCSB915
7FC Voluntari915
8FC Argeș913
9Universitatea Craiova913
10Chindia912
11CS Mioveni910
12Sepsi Sf. Gheorghe98
13FCU98
14Gaz Metan96
15FC Dinamo96
16Academica Clinceni92

Newsletter

Scrie-ne!

Datele personale colectate în formularul de mai sus vor fi folosite exclusiv pentru îmbunătățirea calității serviciilor noastre, prin luarea la cunoștință a sugestiilor și nemulțumirilor dvs.