Programul pepinierei alb-albastre săptămâna aceasta
Programul echipei a doua și a Centrului de Copii și Juniori a fost definitivat. Vă prezentăm, mai jos, meciurile pe care juniorii noștri le vor disputa în această săptămână.
Echipa a doua: CSO Filiași - Universitatea Craiova II din etapa a 26-a a Ligii a III-a, Seria a IV-a, se va disputa vineri, 4 mai 2018, de la ora 18:00, pe stadionul „Chimia”.
Juniori Under-19 (1999 - 2000): CS Dinamyk Craiova - Universitatea Craiova se va disputa miercuri, 2 mai 2018, de la ora 12:00, pe baza sportivă de la Aeroport.
Universitatea Craiova - CSS Slatina din etapa a 18-a a Campionatului Național U-19 se va disputa sâmbătă, 5 mai 2018, de la ora 10:00, pe baza sportivă de la Aeroport.
Juniori Under-17 (2001 - 2002): CSS Severin - Universitatea Craiova se va disputa miercuri, 2 mai 2018, de la ora 14:00, la Severin.
Juniori „D” (2005): Școala de Fotbal „Gică Popescu” - Universitatea Craiova se va disputa miercuri, 2 mai 2018, de la ora 19:00, la Hanul Doctorului.
Universitatea Craiova - CS Dinamyk Craiova se va disputa vineri, 4 mai 2018, de la ora 20:00, pe baza sportivă de la Aeroport.
Juniori „E” (2007): CS Speranța Craiova - Universitatea Craiova se va disputa joi, 3 mai 2018, de la ora 18:00, pe terenul Liceului Energetic.
Juniori „E1” (2008): Universitatea Craiova - U 1948 se va disputa joi, 3 mai 2018, de la ora 18:30, pe baza sportivă de la Aeroport.
Oltenia Junior - Universitatea Craiova se va disputa vineri, 4 mai 2018, de la 17:00, pe stadionul „Electro”.
#PepinieraInseamnaViitor
ERROR: SELECT * FROM news AS main INNER JOIN news_content AS details ON(main.news_id=details.news_id) WHERE 1 AND main.only_visible_on_direct_link=0 AND main.news_id<>4385 AND main.active=1 AND UPPER(details.language_id)="RO" AND ((main.publish_date="0000-00-00 00:00:00") OR ((main.publish_date<>"0000-00-00 00:00:00") AND (main.publish_date<="2024-07-27 17:58:34"))) ORDER BY main.date_added DESC LIMIT 0,2
Meciul următor
Dum, 28 Iul 2024
22:00
CFR Cluj
Liga 1
Stadionul „Dr. Constantin Rădulescu”
DigiSport 1, Prima Sport
Clasamentul
# | Echipa | M | P |
---|---|---|---|
1 | Sepsi Sf. Gheorghe | 2 | 6 |
2 | Universitatea Craiova | 2 | 4 |
3 | U Cluj | 2 | 4 |
4 | CFR Cluj | 2 | 4 |
5 | Unirea Slobozia | 2 | 4 |
6 | Oțelul Galați | 2 | 4 |
7 | FC Dinamo | 2 | 3 |
8 | Politehnica Iași | 2 | 3 |
9 | FC Rapid | 2 | 2 |
10 | FCSB | 2 | 2 |
11 | Gloria Buzău | 2 | 1 |
12 | FC Farul | 2 | 1 |
13 | UTA Arad | 2 | 1 |
14 | FC Hermannstadt | 2 | 1 |
15 | FC Petrolul | 2 | 1 |
16 | FC Botoșani | 2 | 0 |
Newsletter
Scrie-ne!
Datele personale colectate în formularul de mai sus vor fi folosite exclusiv pentru îmbunătățirea calității serviciilor noastre, prin luarea la cunoștință a sugestiilor și nemulțumirilor dvs.